Миколаївські спортсмени привезли медалі з кубку України з веслування на байдарках і каное, що проходив в Умані

Спортсмени Миколаївської області добре виступили на кубку України з веслування на байдарках і каное пам’яті Юлії Рябчинської, який відбувся в Умані.

Відзначимо, що більшість медалей завоювали юніори у байдарці. Три золоті нагороди здобула Катерина Гончар – у одиночці (1000 м), двійці та четверці (по 500 м).

У Оксани Цомпель - три нагороди на дистанції 500 м - «золото» в четвірці, «срібло» у двійці, «бронза» в одиночці та одна медаль на 200 м – «срібло» в одиночці.

Давид Лупін та Максим Подшивалов у двійці завоювали «срібло» (500 м) та «бронзу» (1000 м).

Максим Войчук, до речі, правнук першого миколаївського олімпійця Євгена Яциненка, здобув «бронзу» в одиночці на 200 м.

Серед дорослих Єльвіра Деревінська з «бронзою» у байдарці-четвірці на 500 м.

Наші спортсмени представляють КДЮСШ «Атлант», КДЮСШ «Олімп», СДЮСШОР з веслування на байдарках і каное, МОК КДЮСШ №1, ДЮСШ (Баштанка), МФКФК, «Динамо», ШВСМ.

За підсумками змагань три спортсмени-юніори відібралися в збірну України для участі в чемпіонатах Європи та світу, зокрема байдарочники Катерина Гончар, Оксана Цомпель та Максим Подшивалов.