Миколаївська шаблістка Харлан принесла перемогу збірній Україні з фехтування на Кубку світу

Українська четвірка у складі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Олени Кравацької та Юлії Бакастової виборола командне золото на останньому перед Олімпіадою Кубку світу з фехтування на шаблях серед жінок, що проходить у болгарському Пловдиві.

Про це повідомляє Національна федерація фехтування України.

На шляху до найвищої сходинки п'єдесталу підопічні Євгенія Стаценка та Андреа Теренціо здобули чотири перемоги: в 1/8 - над Алжиром (45:35), в 1/4 - над США (45:38), в 1/2 - над першим номером посіву збірною Франції (45:38).

У напруженому фінальному протистоянні українки взяли гору над головною несподіванкою турніру - збірною Іспанії. Виходячи на заключний бій за рахунку 37:40, наша олімпійська чемпіонка Ольга Харлан вирвала для команди перемогу (45:43).

Нагадаємо, на цьому ж турнірі Ольга здобула срібну медаль в індивідуальному заліку.

Відзначимо, що для українських шаблісток це третя командна медаль Кубка світу в сезоні після срібла в Афінах і бронзи в Сінт-Нікласі й перша перемога з травня 2023 року, коли було здобуто золото в Батумі.