Мрії збуваються, якщо поряд вірні друзі. В Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі пройшла новорічна прем'єра

Unpublished

Малеча затамовує подих і уважно спостерігає за кожним рухом головних героїв. А коли зла фея на сцені бере в полон рудоволосу Еллі та її друзів, з глядачевої зали лунають невдоволені тоненькі голосочки: "Відпусти її, відпусти"! І коли врешті Еллі, Страшилі, Дроворубу та леву вдається подолати всі перешкоди на їхньому шляху та врешті отримати від чарівника Гудвіна бажане, дітвора здіймається з місць, щиро радіє та сміється, аплодуючи та навіть танцюючи в такт музиці.  

Так проходить новорічна прем'єра "Чарівник Смарагдового міста" в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі. На свято в театр завітало багато дітлахів, щоб щиро повболівати за маленьку проте відважну Еллі. Перед початком вистави на сцені з'явилися Снігуронька та дід Мороз, які і розпочали цю чарівну історію. 

Режисер-постановник Василь Цимбал та керівник літературно-драматургічної частини Марина Васильєва (вона ж – виконавиця ролі чарівниці Вілліни) оригінально адаптували твір до показу на сцені театру. Історія про дівчинку Еллі, яка потрапила в чарівний світ і прагне будь-що-будь повернутися додому, в рідний Канзас, сповнена неймовірних пригод і незвичних та потішних персонажів. Серед них Страшило, залізний Дроворуб і боягузливий Лев, які допомагають Еллі . Однак і вони отримують неоціненні дари, а найголовніше, дізнаються, що найцінніше завжди було з ними. 

Ця добра, яскрава казка про дружбу та взаємодопомогу, яка вчить вірити в чудеса і твердо йти до своїх мрій незважаючи на будь-які перешкоди. До речі окремо варто сказати про творців цієї вистави. Оригінальну музику написав відомий миколаївський композитор Олександр Сичов, а над текстом та віршами працювала Марина Васильєва. Над декорацією та костюмами працювали художники Олена Рикусова та Надія Темерова.

Побачити "Чарівника Смарагдового міста" в Миколаївському російському театрі можна до 4 січня.