Миколаївський русдрам проведе обмінні гастролі з театрами Херсону і Кропивницького

Миколаївський академічний художній російський драматичний театр з нетерпінням чекає друзів, майстрів театральної діяльності з Херсона та Кропивницького. Миколаївські глядачі побачать вистави Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша.

Про це повідомляє пресс-служба театру.

16 червня о 19.00 на великій сцені театру комедія "Станцюй зі мною танго" , режисер Каха Гогідзе (Грузія).

"Що тільки не знайдеш у себе на балконі: старі речі, які шкода викинути, консервацію, гринджоли з дитинства, дідові інструменти… або молодого художника, який ховається від батька своєї коханої. Костя та Неллі – подружжя інтелігентів – наткнулися на такого у себе на балконі! Думаєте, вони викликали поліцію? Ні! Запросили за стіл та допомогли йому одружитися!".

17 червня о 19.00 на великій сцені театру французькуа комедія "Обережно - жінки!", режисер - Сергій Павлюк. Банальна історія, коли один молодий художник кохає трьох жінок. Вона перетворюється на жахливий суд трьох закоханих над чоловіком. Жінки чинять справжню розправу, бо кожна з них мріяла бути єдиною в житті коханого. Віртуозна гра молодих акторів, цікавий задум режисера, справжня драматургія – все це надає виставі особливого шарму.

Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.Л. Кропивницького завітає до Миколаєва 25 та 26 червня. 25 червня о 19.00 сучасна музична вистава за І.Котляревським "Наталка Полтавка", Наталка Полтавка — безсмертний твір Івана Котляревського, як і «Енеїда», започаткував розвиток нової української літератури. Історія кохання сільської дівчини Наталки і наймита Петра, внутрішній духовний світ героїв розкривається через пісні, перенесені або стилізовані під фольклор.

26 червня об 11.00 для наших маленьких глядачів та їх батьків дитячий мюзикл "Пригоди короля дроздоборода". Вистава «Пригоди Короля Дроздоборода» розповідає про примхливу Королівну, яка дала відставку всім нареченим, жорстоко висміюючи їх. Жодного з них манірна панянка не вважала досить гарним для себе. Навіть шляхетний Король Дроздобород отримує від неї гарбуза. Але їй доводиться гірко пошкодувати про свою поведінку. Старий Король, остаточно втративши надію знайти доньці нареченого з доброї волі, вирішує видати її заміж за бідного менестреля. У такий спосіб Королівна отримує урок доброти та любові до ближнього й перетворюється з бездушної пихатої ляльки на чуйну людину.

26 червня о 17.00 шалена комедія "LADIE'S NIGHT. ЖІНЧИЙ ВЕЧІР".

"Промислове місто Англії. Шестеро давніх друзів виявилися безробітними – закрився місцевий металургійний завод. Грошей немає, роботи не передбачається, в сім’ях розлад. Що робити? І тут на очі потрапляє оголошення про виступ для жінок... У голову одному з безробітних друзів приходить блискуча ідея - чи не податися у … стриптизери?! Лишилася дрібниця – навчитися танцювати та … наважитися зняти з себе одяг. Отже, через що довелося пройти героям? Що подолати? Страх, комплекси, випробування сили духу і чоловічої дружби. Чи вистачить їм сміливості роздягнутися? Вистава захоплює вибухом справжньої чоловічої енергії та еротизму. Але у спектаклі доволі сильні драматичні ноти – на сцені показані долі героїв, їх душевні переживання та характери, а не тільки бажання заробити. Потрібно вміти перемогти невпевненість у собі та зрозуміти, що кожний може змінити своє життя. Розважаючи, вистава привертає увагу до серйозних речей".

Гастролі Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру до міста Нова Каховка стали традиційними. Жителі міста з нетерпінням чекають на зустріч з миколаївськими акторами.

16 червня театр вирушає на гастролі до м.Нова Каховка, де представить гарну, ліричну драму за творами М.Цвєтаєвої «Казанова». Чудова постановка належить режисерові та головному героєї вистави Євгену Сокольченко.

"Казанова… Хто він? На це питання шукали відповідь поети і письменники, філософи і науковці, історики і всі, хто захоплювався у той чи інший момент свого життя легендою про великого коханця, улюбленця прекрасної половини людства, підкорювача ніжних жіночих сердець Джакомо Казанову. Вистава «Казанова» – інтригуюча історія відносин чоловіка і жінки,  сповнена щирих ліричних переживань, пристрасті і кохання. Постановка створена на основі літературних доробків поетеси Марини Цвєтаєвої".

Херсон театр також не оминає. 16 та 17 червня на сцені Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша актори Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру зіграють вистави режисера, Народного артиста України Л.Сомова «Оскар» та «Оркестр».