Миколаївські спортсмени - переможці Чемпіонату України з фехтування на рапірах серед кадетів

Миколаївські спортсмени вибороли нагороди Чемпіонату України з фехтування на рапірах серед кадетів. Змагання тривали з 26 до 28 листопада (Київ).

Як повідомляє ФСТ "Динамо" Миколаїв, молоді динамівські красуні зайняли майже весь п′єдестал пошани: Кристина Кулік стала чемпіонкою, Кіра Пронь здобула бронзову медаль, а в командному заліку дівчата разом із Анною Артюгіною та Дариною Нікорою зайняли 3 місце!

Хлопці також принесли до скриньки Миколаївської області та "Динамо" чимало медалей: Єлізар Дирда став чемпіоном, Артем Коржовий — бронзовим призером.

У командному заліку команда "Миколаїв-1" стала срібним призером, а команда Миколаїв-2 зайняла 3 місце.