У м. Южноукраїнськ відбулись навчання щодо гасіння пожеж у культурно-видовищних закладах

21 січня у м. Южноукраїнську відбулись тактико-спеціальні навчання з особовим складом 1 державного пожежно-рятувального загону та 25 державної пожежно-рятувальної частини 4 ДПРЗ  Головного управління ДСНС України у Миколаївській області. Відпрацьовувались дії  рятувальників та адміністрації об'єкта щодо гасіння пожеж у культурно-видовищних закладах на базі Інформаційного культурного центру «Імпульс», розташованого на бульварі Шевченка  м. Южноукраїнськ.

За легендою, внаслiдок короткого замикання силової електропроводки на другому поверсі в пресцентрі виникла пожежа, спрацювала автоматична пожежна сигналізація. В примiщеннях знаходились люди. 

Черговий об'єкта сповістив телефоном про пожежу на пункт зв'язку частини, сповістив адміністрацію та вжив першочергових заходів щодо гасіння своїми силами.

Адміністрація надала розпорядження на відключення від електропостачання першого, та другого поверхів, забезпечила зустріч пожежно-рятувальних підрозділів та провела евакуацію персоналу.

Особовим складом залучених підрозділів по прибуттю проведено розстановку сил та засобів, передбачених для ліквідації подібних пожеж, здійснено оперативне розгортання із прокладенням магістральних та робочих ліній. У складі ланок газодимозахисної служби рятувальники провели розвідку та евакуацію потерпілих, після чого вжили заходів для локалізації й подальшої ліквідації умовної пожежі. 

Загалом до навчань залучалось 5 одиниць техніки та 22 рятувальники із  поставленими завданнями всі впорались.

ГУ ДСНС України у Миколаївській області