Актуальний курс долара в Україні

Курс долара США в Україні. Скільки коштує долар у гривнях? Продавати чи купувати долари? Що робити українцям? Чи буде долар ще дорожчати?

Курс долара в Україні на сьогодні

Ситуація на валютному ринку України дуже складна. З одного боку – НБУ вже підняв офіційний курс не тільки у банках та документах, а ще й у інтернет банкінгах, що дало змогу виводити валюту за реальним курсом. Це важливо для тих, хто отримував зарплатню в іноземній валюті. З другого боку, такий маневр спричинив ситуацію, коли «чорний ринок» знов вирішив підняти курс до 40-42 гривень за 1 долар США. Та що ж робити громадянам? Кому вірити: НБУ чи обмінникам?

Актуальна купівля та продаж долара США в Україні

Хоч ситуація на валютному ринку країні не є приємною для великої кількості українців, адже долар США перетнув «психологічну  позначку» аж двічі за півроку (спочатку він перевищив показник у 30 гривень, а де-кілька тижнів тому – у 40 гривень), влада заспокоює громадян.

Сьогодні, міністр сказав, що в скорому часі, ситуація і доларом стане «36,6». Що малось на увазі? Чи то була метафора? Можливо долар повернеться до більш приємної позначку у 36 гривень? Покажи лише час.

А зараз ситуація наступна:

Курс від НБУ: курс від НБУ не змінився і сягає 36 гривень та 90 копійок за 1 долар США.

Курс у банках та обмінниках: ситуація сильно різниться від міста до міста. Спекуляції обмінних пунктів негативно впливають не тільки на економічну ситуацію, а й на моральну складову населення. У деяких містах курс продажу валюти від обмінників сягає 50 гривень за 1 долар. Але такі ситуації – рідкість. В середньому, придбати долар на «чорному ринку» можна за 42-44 гривні.

Курс пластикових карток: зараз курс не відрізняється від офіційного курсу НБУ і дорівнює 36, 90.

Щоб порахувати реальну кількість грошей, а не приблизну, котру можна отримати після обміну чи купівлі валюти можна використати конвертер валют на сторінці https://meta.ua/finance/kurs/converter/. Також можна дізнатись середній курс, курс НБУ, Visa, а динаміка курсу відображена у зручному графіку.

Попри все, ситуація повинна прийти до нормального тану. Це можливо завдяки допомозі країн-союзників, світовим фондам та фінансовій підтримці України. Що буде із курсом восени – невідомо. Але зараз, бігти і скупати усі долари, що є – немає сенсу. Адже літо – період економічного та фінансового затишку.