Перша леді України Олена Зеленська розмістила янголят, подарованих на Миколаївщині, на знак пам’яті про загиблих дітей
У четвер, 4 червня, у День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, перша леді України Олена Зеленська долучилася до пам’ятних заходів.











