Державі повернуто особливо цінні землі чорноморського узбережжя на Миколаївщині вартістю понад 7 млн гривень

Прокуратурою Миколаївської області забезпечено повне виконання рішення Березанського районного суду, яким задоволено позовні вимоги першого заступника прокурора області про скасування правовстановлюючих документів на право власності та витребування у власність державі особливо цінної земельної ділянки державного лісового фонду площею 1,5 га вартістю понад 7 млн грн, розташованих в межах прибережної захисної смуги Чорного моря.

Установлено, що рішеннями Коблівської сільської ради незаконно відведено у приватну власність громадян землі, які відповідно до вимог законодавства мають перебувати у державній власності та призначені для задоволення рекреаційних потреб громадян.
 
У травні 2017 року прокуратура у судовому порядку домоглася визнання таких рішень незаконними та витребування ділянок у державну власність.

На сьогодні правовстановлюючі документи на землю скасовані, їх витребувано у власність держави, а державним реєстратором внесено до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно відповідні відомості.

 

Прес-служба прокуратури Миколаївської області