«Як кошеня Правду шукало». Нова книга Ангеліни Кріхелі

13 грудня у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбулася презентація нової книги миколаївської письменниці, журналіста Ангеліни Кріхелі «Як кошеня Правду шукало». Про це повідомляється у сторінці закладу у "facebook"

Ця друга інтерактивна казка письменниці призначена для сімейного читання і видана у кишеньковому форматі російською, українською та англійською мовами у видавництві «Іліон», де вже вкотре з'являються на світ прекрасні й добрі книжечки письменниці.

Під час заходу присутні переглянули буктрейлер казки, жваво поспілкувалися з автором книги та познайомились з анонсом наступних проектів. Ангеліна Кріхелі розповіла, що у майбутньому планує видати цю книгу, так само як і свою попередню книгу «Знайда», в аудіоформаті для дітей з вадами зору.


Центральна міська бібліотека ім. М. Л. Кропивницького разом з автором запросила всіх дітей міста взяти участь у фестивалі плакатів та малюнків за казкою А. Кріхелі - «Яким я бачу кошеня і його друзів», який триватиме до 31 січня 2017 року.