Миколаївські школярі у Всеукраїнських змагань із футзалу вибороли почесне п’яте місце

За підтримки відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП в Миколаївській області команда школярів комунального закладу «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів – центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації» Миколаївської обласної ради» взяла участь у фіналі Всеукраїнських змагань з міні-футболу «FOOTBALL FOR KIDS» серед дітей віком 13-15 років із багатодітних та малозабезпечених родин, вимушених переселенців та діти загиблих учасників АТО.

Турнір проходив з 15 по 16 червня у м. Полтава за підтримки Національної поліції України та фонду братів Павлюченків.

Протягом двох днів команди Харківської, Полтавської, Луганської, Чернігівської, Київської, Львівської, Івано-Франківської, Рівненської, Запорізької області та Миколаївської областей змагалися між собою.

У змаганнях прийняли участь понад 120 дітей, і всі гравці показали свою майстерність та гідний результат. У фіналі запеклої боротьби переможцями турніру стала команда Полтавської області, срібло виборола Запорізька область, а бронзу – Луганська область.

За підсумками футбольних ігор команда Миколаївської області зайняла почесне п’яте місце.