Миколаївці відзначили день працівника природно-заповідної справи

Миколаївці відзначили професійне свято - день працівників природно-заповідної справи в Україні, що святкується щорічно 7 липня.

На Миколаївщині традиційно заходи з нагоди цього свята проходять на території однієї із природно-заповідних установ. Цьогоріч — у регіональному ландшафтному парку «Приінгульський». Учасники заходу — представники Комісії «Спорт та навколишнє середовище» відділення НОК України в Миколаївській області, працівники регіональних ландшафтних парків «Тилігульський», «Приінгульський», національних природних парків «Білобережжя Святослава», «Бузький Гард», природного заповідника «Єланецький степ», Миколаївського зоопарку, представники ЗМІ, структурних підрозділів облдержадміністрації, запрошені гості — відвідали заповідані ділянки Приінгулля, побували у Свято-Михайлівському храмі, здійснили екскурсію по Софіївському водосховищу на плоті, ознайомилися з досвідом створення еколого-освітнього центру РЛП «Приінгульський», де оглянули приміщення Будинку Тропіних, підвісний міст, скелі над Інгулом, - розповіли СВІДОК.info організатори заходу.

За плідну працю та внесок у розвиток олімпійського руху заступник голови комісії «Спорт та навколишнє середовище» відділення НОК України в Миколаївській області Криницька Ольга нагородила подякою Управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації.