Миколаївські підприємства погасили заборгованість із заробітної плати на 23 млн. грн.

Як зазнавчив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Миколаївській області Володимир Решетник. Станом на 01.01.2017 року 69 миколаївських підприємств погасило заборгованість у сумі 23,1 млн. гривень. У результаті до бюджетів усіх рівнів надійшло 7,7млн.  грн. податку на доходи фізичних осіб. Ця інформація міститься на сайті  Головного управління ДФС у Миколаївській області

Окрім цього вживались заходи й до тих платників податку на доходи фізичних осіб, які виплачують заробітну плату найманим працівникам у незначних розмірах. Станом на 01.01.2017 року на комісіях з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та соціальних виплат заслухано 657 підприємств, з яких 604 підвищили розмір заробітної плати. У результаті до бюджетів усіх рівнів додатково надійшло 601,4  тис. грн. податку на доходи з фізичних осіб.

Щодо фізичних осіб – підприємців, то на комісіях заслухано 707 підприємців, з яких 648 підвищили розмір заробітної плати, до бюджетів усіх рівнів надійшло 312,2 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.

У результаті проведення індивідуальної роботи з керівниками 914  підприємств, підвищили розмір заробітної плати найманим працівникам 850 керівників, до бюджетів усіх рівнів надійшло 722,8 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.