Миколаївські патрульні затримали підозрюваних у крадіжці

Патрульні затримали підозрюваних у вчиненні низки крадіжок в Миколаєві. Про це повідомляється на сторінці Патрульної поліції Миколаєва у Facebook.

Близько 21-ої години,патрульні отримали повідомлення про те, що з магазину, розташованого на проспекті Богоявленському в Корабельному районі Миколаєва викрали продукти харчування. На місці події до інспекторів звернулась продавчиня та повідомила, що невідома жінка викрала продукти харчування на суму більш ніж 700 гривень та вказала напрямок в якому вона пішла. Неподалік, на зупинці громадського транспорту, охоронці порядку побачили схожу за описом жінку, яка тримала в руках сумку. В подальшому 19-річна жінка зізналась у крадіжці та видала викрадені продукти.

 

 

 

 

Пізніше, близько 23-ої години, патрульні отримали повідомлення про крадіжку з кіоску на вулиці Новозаводській. На місці продавчиня розповіла, що напередодні Нового року невідомий чоловік викрав з кіоску іграшки на суму більше 1000 гривень. І кілька хвилин тому вона його побачила та вказала напрямок в якому він пішов. Невдовзі патрульні наздогнали чоловіка. В подальшому заявниця впізнала його і він зізнався у крадіжці.

В обох випадках на місце події патрульні викликали працівників слідчо-оперативної групи відділу поліції.