В поточному році на Миколаївщині придбають 56 квартир для дітей-сиріт та 5 будинків сімейного типу

В Миколаївській області уже придбано 25 квартир для дітей-сиріт та 4 дитячі будинки сімейного типу. Ще 31 квартира та 1 ДБСТ будуть придбані до кінця поточного тижня. Про це розповів заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Євгеній Шевченко у середу, 5 грудня, в ході Всеукраїнської відео-селекторної наради з Міністерством соціальної політики України.

«Миколаївська область запланувала придбати 56 квартир та 5 будинків сімейного типу. На сьогодні вже придбано 25 квартир та 4 будинки. Крім того, ми розпочинаємо нове будівництво ДБСТ у Вознесенську. Наразі маємо всі необхідні розпорядчі документи і до кінця тижня буде придбано 31 квартира та 1 будинок сімейного типу. Це питання знаходиться на постійному особистому контролі голови облдержадміністрації Олексія Савченка», - повідомив Євген Шевченко.

Нагадаємо, що цього року Миколаївська область отримала 43,4 млн грн державної субвенції на будівництво та придбання житла для дитячих будинків сімейного типу та дітей-сиріт. У минулому році на ці потреби було спрямовано 19,5 млн грн державної субвенції та придбано 3 ДБСТ і 28 квартир.

Зазначимо також, що розвиток сімейних форм виховання та створення комфортних умов для дітей – одні з першочергових завдань обласної влади, про що постійно наголошує голова ОДА Олексій Савченко.

Пресс-служба Миколаївської ОДА