Миколаївців запрошують долучитися до акції одночасного виконання колядки «Нова радість стала»

У суботу, 12 січня, о 14:30 (м. Миколаїв, вул. Соборна, Каштановий сквер, біля пам'ятника Святому Миколаю) відбудеться Всеукраїнська акція одночасного співу колядки «Нова радість стала».

Організатором акції виступив Миколаївський коледж культури і мистецтв. Захід відбувається за підтримки управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА,  управління культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради. 

"Нова радість стала" — одна з найвідоміших українських колядок, що поєднала в собі найкращі елементи релігійного і народного колядування. Саме її 3 роки тому обрали для Всеукраїнської акції одночасного співу організатори Всеукраїнського фестивалю вертепів “Вертеп-фест” м. Харкова. Вони поставили собі амбітну мету - зробити так, щоб у святкові дні "Нову радість" заспівала вся країна.

У перший рік акції  - у 2017 році, - в ній взяли участь 3 міста, у 2018 до них додалися ще 2, а у 2019 до участі вже долучилося 30 міст України та 5 країн - Великобританія, Австрія, Нідерланди, Польща та Німеччина. 

Запрошуємо всі творчі колективи, громадські організації і кожну небайдужу людину взяти участь у всеукраїнській акції. Спробуємо створити справжню спільну атмосферу різдвяного настрою”.

Управління культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради