Реформа освіти, започаткована Президентом України Петро Порошенко, доводить свою дієвість на прикладі школ Первомайського району

Реформа освіти, започаткована Президентом України Петро Порошенко доводить свою дієвість і результативність. В цьому особисто переконався заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Кушнір під час свого робочого візиту до Первомайського району у п'ятницю, 15 лютого.

Олександр Кушнір відвідав Романобалківську та Мигіївську школи. Так, Романовобалківська школа, крім державної підтримки, як кращий опорний заклад області, що взяв участь у проекті нового освітнього простору отримала у 2017 році додатково 1 млн грн на покращення матеріально-технічної бази. Сьогодні це сучасна школа з інтерактивним устаткуванням, новими меблями, технікою, оновленим фасадом.

У школі обладнано медіатеку, є сучасні комп'ютерні класи, спортмайданчик, ігровий майданчик, сучасне обладнання у їдальні. Окремої уваги заслуговують біохімічний, географічний та фізичний кабінети.

«Комфортні умови навчання, наявність сучасного та інтерактивного устаткування - супроводжуючі фактори.У школі при загальній кількості дітей 147, організовано підвезення шкільним автобусом 71 учня з трьох населених пунктів. При цьому, ні у кого з батьків не виникає питань щодо доцільності цього, адже вони розуміють, що здобуття школярами сучасної освіти від педагогів-професіоналів – це перш за все», - коментує Олександр Кушнір.

У Мигіївська школі, завдяки програмі мікропроектів, ініційованій командою Миколаївської облдержадміністрації на чолі з головою ОДА Олексій Савченко, облаштовано їдальню, та відремонтовано актову залу.

«Все це доводить, що тільки поєднавши наші зусилля ми зможемо досягти успіху у будь-якій справі. Діти щирі, і відповідаючи на питання «чи хочуть/чи подобається ходити до школи» - дають схвальну відповідь. Вважаю, що це є основним показником нашої спільної роботи - і на рівні області, і на рівні району, і звісно педагогів», - вважає Олександр Кушнір.

Заступник голови ОДА наголоує, що прививання дітям любові до навчання - це важливо.