У Миколаєві презентували книгу військового лікаря про сутність буття

Цього тижня в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбулася презентація нової книги миколаївського письменника Олександра Фіногєєва «Бризки океану». Про це повідомляється на сторінці закладу у facebook.

Олександр Віталійович Фіногєєв в минулому – військовий лікар, який 25 років прослужив на Військово-морському флоті. Досвід свого перебування в атмосфері морської романтики він описує в книгах, що в різні роки виходили в Миколаєві. В своїх оповіданнях автор в драматичній формі, але з притаманними йому гумором та іронією, описує навколишнє життя і взаємовідносини між людьми.

Нова книга - це збірка вибраних творів, підсумок п’ятнадцяти років літературної праці Олександра Віталійовича. Книга складається з двох розділів. У перший розділ, який називається «По волнам моей памяти ...», увійшли розповіді про людей моря; морські розповіді та бувальщини, що так полюбилися постійним читачам. А другий розділ «О жизни веселой и разной» оповідає про людей берега. Тут читачі зустрінуть і романтику, і драму, і гротеск. Багато оповідань є філософськими і повчальними, про сутність нашого буття.

На презентації були присутні колеги Олександра Віталійовича з літературного цеху, товариші по службі, друзі, рідні, творча інтелігенція.

Всі поціновувачі таланту шановного письменника мали змогу почути уривки з нової книги у виконанні самого автора.