Дитяча музична школа №5 здобула тріумф на Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі «BALTIC BREEZE-2019»

У травні учні та викладачі ДМШ №5 брали участь у Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі «BALTIC BREEZE-2019», який відбувся на борту морського парому Tallink «Romantika».

Незважаючи на довгу дорогу майже у тисячу кілометрів, перетин чотирьох кордонів, втому та хвилювання, миколаївські учасники конкурсу виступили на дуже високому рівні, продемонструвавши, що Миколаїв багатий справжніми талантами.

Юні музиканти та їх наставники привезли в рідне місто 23 переможних дипломи: 1 диплом Гран-прі, 16 дипломів лауреата І ступеню, 4 дипломи лауреата ІІ ступеню і 2 дипломи лауреата ІІІ ступеню.

Очолювала миколаївську конкурсну  делегацію директор школи – Лариса Вікторівна Столярова, яка вже неодноразово організовувала подібну масову участь учнів школи та їх наставників у конкурсних  проектах. До речі, директор школи виступила не лише у ролі організатора, але й підготувала своїх учнів до участі у заході та сама у якості члена вокального тріо стала учасницею конкурсу. Вокальний ансамбль учнів старших класів «Allegro», яким керує Лариса Вікторівна, виборов почесний диплом Гран-прі та сертифікат на суму 500 євро для участі цього колективу у наступному мистецькому конкурсі, якій відбудеться влітку у Болгарії.

Лариса Вікторівна активно долучає до підготовки та супроводження учнів на конкурсно-фестивальні заходи батьків, які з великим задоволенням відгукуються на пропозиції стати однією творчою групою та побачити увесь творчий процес, як то кажуть, зсередини. От і цього разу батьки стали незамінними помічниками, які турбувалися не тільки за власних, а й за всіх дітей нашої групи та активно допомагали під час проведення конкурсу – слідкували за порядком, організовували реєстрацію учасників, підтримували під час виступів.

Крім вокальної номінації, яка принесла ДМШ №5 6 переможних дипломів (4 першого ступеню та 2 – другого), учні та викладачі школи показали чудові результати в інструментальній номінації. Діти-солісти підкорили журі грою на фортепіано, гітарі, флейті та трубі. Інструментальні ансамблі піаністів, гітаристів, флейтистів та трубачів, в свою чергу, стали прикрасою конкурсної програми. Усі ансамблі отримали дипломи лауреатів першого ступеню.

Дуже цікавим був формат проведення самого фестивалю-конкурсу. Два дні живі прослуховування проходили на борту морського парому Tallink «Romantika», який здійснював подорож за маршрутом  Рига-Стокгольм-Рига. Неймовірна атмосфера морського круїзу, жива реакція переповнених залів на кожен виступ наших юних талантів, цікаві екскурсії столицею Швеції – Стокгольмом, столицею Латвії – Ригою, столицею Литви – Вільнюсом, справили глибокі враження на юних дарувань з Миколаєва.

Плідний результат участі ДМШ №5 у мистецьких фестивально-конкурсних заходах – це приклад творчої єдності та співдружності педагогічного колективу, учнів та їх батьків. Така сумісна робота з виховання юних музикантів доводить, що колектив школи на вірному шляху. Лише разом можна досягнути подібних переможних результатів!

Вітаємо увесь дружний колектив Дитячої музичної школи №5 міста Миколаєва з новою зірковою перемогою на фестивалі-конкурсі «BALTIC BREEZE-2019»!

Всім батькам, викладачам та концертмейстерам, які готували переможців та хвилювалися за їхні виступи вдома – велика подяка!

Фестиваль-конкурс «BALTIC BREEZE-2019» подарував юним миколаївським музикантам, їх наставникам та батькам незабутні враження, велику життєву науку та неоціненний творчий досвід. А до скарбнички творчих здобутків  талановитих музикантів, які прославили рідне місто на берегах Балтики, додалися ще 23 перемоги!

Управління з питань культури та охорони культурної спадщини