На Миколаївщині припинено незаконне користування майже 38 га пасовищ, які фактично були розорені

Прокуратурою Миколаївщини вжито заходів до усунення порушень вимог законодавства у сфері використання земель.

Так, рішенням господарського суду Миколаївської області задоволено позовні вимоги прокурора щодо повернення державі від недобросовісного користувача земельної ділянки – поліпшеного пасовища, площею майже 38 га вартістю близько 150 тис. грн. у Баштанському районі.

Установлено, що фізична особа – підприємець у порушення умов договору оренди замість випасання худоби та сінокосіння використовує надану земельну ділянку для вирощування технічних культур. Така діяльність призводить до погіршення якості та виснаження земельної ділянки та може мати наслідком неможливість її використання як пасовища для визначених законодавством та договором цілей. Пасовища фактично були розорені.

У зв’язку з тим, що відповідні органи не вжили заходи до усунення зазначених порушень, прокуратура пред’явила позов про дострокове розірвання договору оренди земельної ділянки та повернення її державі, який задоволено у повному обсязі.

Відтак, завдяки принциповій позиції прокуратури зазначену земельну ділянку повернуть державі. Сподіваємось, що у подальшому її буде використано виключно для цілей, обумовлених її призначенням.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області