У Миколаївській школі №16 відбувся «науковий пікнік»

Відчуття, які виникають 1 вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. У цьому навчальному році традиційна лінійка та сценарій свята – на розсуд адміністрації навчального закладу. Керівництво Миколаївської школи № 16 організувало це свято у форматі «Наукового пікніка». Адже у сучасному динамічному світі роль науки вельми актуальна. А життєвий досвід доводить, що майже все велике зроблено молодими.

Педагогічний колектив школи підготував різні мовні завдання, здійснювались досліди з фізики та хімії та значення цих наук у життєдіяльності людини.

Організатор школи Олена Малінчик розповіла про ідею пікніка та локації, які були там представлені «Для учнів 6-11 класів ми підготували дуже цікаві та тематичні локації: Хімляндія, ФізікоМанія, Перезавантаження, Мовограй, Colorful English, Homo museums (це майстер клас від Художнього музею), Країна мистецтва (представляє дитяча школа мистецтв - аквагрим, концерт інструменталістів гітара, піаніно, танцювальний флешмоб)»

Свої локації представили бібліотеки міста, музеї. Родзинкою свята була локація, підготовлена студентами спеціальності «Менеджмент» Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. Юні менеджери підготували тімбілдінгову програму, проводили навчання з фінансової грамотності, грали у монополію, проводили цікаві економічні ігри, квести та вікторини.

Віктор, учень 5 класу, поділився своїми враженнями: «Сьогодні незвичне свято, адже немає традиційної лінійки, але дуже цікаво та весело. Тут і спортивні змагання, і гра на складання букв, цікаві хімічні експерименти з вогнем, а ще як порахувати гроші і як їх витрати з розумом»

Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.