Миколаївські поліцейські складають заліки зі службової підготовки

16 вересня першими підсумкову перевірку визначення рівня професійної підготовленості поліцейських миколаївського главку складали співробітники Управління кадрового забезпечення, логістики та технічного забезпечення, зв’язку та комунікації, сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських, тренінгового Центру, відділу комунікації та ін.

Керівництво Головного Управління Нацполіції в Миколаївській області приділяє значну увагу підвищенню кваліфікаційного рівня підлеглих, тому впродовж навчального року поліцейські постійно вчаться та щомісячно проходять тестування на Освітньому порталі Національної поліції України. По закінченню навчального року складають заліки.

Підсумкову перевірку теоретичних і практичних знань, яка складається з декількох етапів, у всіх галузевих службах й підрозділах, територіальних відділах та відділеннях поліції регіону проводять співробітники відділу професійного навчання Управління кадрового забезпечення на чолі з начальником - підполковником поліції Олександром Миціком.

С початку - поліцейські продемонстрували свої здібності на знання вимог діючого законодавства: Закону України «Про Національну поліцію України», Конституції України, антикорупційного законодавства, основ домедичної підготовки та безпеки життєдіяльності, правил застосування вогнепальної зброї, її тактико-технічних характеристик тощо.

Наступним етапом перевірки правоохоронці показали рівень вмінь та навичок із виконання нормативних вправ з розбирання та збирання табельної вогнепальної зброї, а після проведення цільового інструктажу у тренінговому центрі ГУНП виконали практичні вправи зі стрільби з пістолета Макарова.

Завершальним етапом є визначення ступеня фізичної підготовленості поліцейських, що включає в себе біг на 100 та 1000 метрів, а також виконання комплексно-силових вправ та прийоми рукопашного бою (тактика самозахисту).

За словами начальника відділу професійного навчання Управління кадрового забезпечення ГУНП підполковника поліції Олександра Миціка, в цілому співробітники поліції, які сьогодні проходили перевірку, продемонстрували  достатній рівень службової підготовленості, проте ще є над чим працювати, а постійно вдосконалюватись не буде зайвим.

Нагадаємо, що напередодні співробітники з професійного навчання поліцейських підбили підсумки роботи з кадровими підрозділами поліції Миколаївщини.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області