Миколаївські гвардійці вдосконалювали навички володіння українською мовою та поповнили професійний словниковий запас

Миколаївські нацгвардійці вдосконалюють свої мовленнєві здібності з української мови за професійним спрямуванням. Про це повідомляє прес-служба війскової частини 3039 Національної гвардії України.

У п’ятницю, 10 липня, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри прикладної лінгвістики, членкиня Ради молодих учених Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова Олена Щербак провела лекцію для гвардійців. Під час заняття військовослужбовці опановували норми сучасної української літературної мови, ознайомились з особливостями професійного мовлення відповідно до фаху, а також вивчали словникову та нормативну термінологічну базу.

«Я вважаю, що саме такі заняття які проводять в активному форматі і форматі обговорення потрібно проводити з військовослужбовцями частіше. Саме вони впливають на підвищення рівня мовленнєвих здібностей кожного бійця» - розповіла старший солдат Катерина Павленко.

Також під час лекції військовослужбовці практикувались правильно оцінювати ситуацію, добирати й використовувати різні мовні засоби відповідно до мети комунікації; точно висловлювати думки для успішного розв’язання проблем і завдань під час служби; сприймати, відтворювати, редагувати тексти офіційно-ділового й наукового стилів тощо.