«Обдаровані мудрістю»: в Миколаєві презентували книгу про Іллю Старикова

21 квітня в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького, в рамках XV виставки місцевих видавництв «Миколаївська книга – 2017», відбулася презентація книги «Миссия жизни», яка присвячена миколаївському письменнику, педагогу, психологу Іллі Старикову. Про це повідомляється на офіційній сторинці закладу у Facebook.

Книга із серії «Обдаровані мудрістю» написана у форматі колективного інтерв'ю, де наводяться спогади друзів, колег і поціновувачів літературного таланту Іллі Старикова та відгуки про його науково-педагогічну, професійну і творчу діяльність. 

З виходом нової книги Іллю Мойсейовича привітали учасники ініціативної групи і редакційної ради проекту «Обдаровані мудрістю», інтелектуальні лідери проекту О.С. Геращенко., В.О. Геращенко, друзі та шанувальники професора - соціолог, керівник Миколаївського центру з вивчення громадської думки «Наваль-Експерт» Л.П. Білоконь, голова Миколаївського товариства єврейської культури М.Д. Гольденберг, доцент, викладач НУК ім. адм. Макарова І.М. Худякова, кандидат філологічних наук Л.М. Шкаруба, письменник В.В. Бабич. 

Гості зустрічі мали змогу поспілкуватися з авторами проекту «Обдаровані мудрістю», прослухати ліричні мініатюри Іллі Старикова, а також дізнатися цікаві факти з біографії професора, його професійну думку щодо вирішення актуальних проблем країни і міста.