Зловмисника, який викрав заступника голови Єланецької РДА, взято під варту

У п’ятницю, 21 квітня 2017 року, слідчим суддею задоволено погоджене процесуальним керівником клопотання слідчого щодо обрання запобіжного заходу мешканцю м. Кропівницького, який підозрюється у позбавленні волі заступника голови Єланецької РДА та заволодінні її автомобілем. 

У суді прокурором доведено обґрунтованість підозри та наявність ризиків, передбачених ст. 177 КПК України, та обрано підозрюваному виключний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Як вже повідомлялось, 15 березня 2017 року близько 14:00 годин, біля будинку у смт Єланець, до жінки, заступника голови Єланецької РДА, підійшли двоє невідомих осіб та з погрозою застосування насильства примусили її сісти до автомобіля «Тоyота Land Сruiser Рrado», на якому разом з потерпілою зникли у невідомому напрямку. Через певний час нападники висадили жінку із автомобіля у незнайомій безлюдній місцевості.

Враховуючи статус потерпілої, злочин набув значного суспільного резонансу.

20 квітня вдалося встановити місце знаходження одного із викрадачів жінки, якого затримано у м. Кропивницькому. Ним виявився 32-річний раніше судимий за вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів мешканець м. Кропівницького.

Розслідування триває, вживаються слідчо-оперативні заходи щодо встановлення місця знаходження спільника затриманого.

За інформацією Вознесенської місцевої прокуратури