За добу на території Миколаївської області зафіксовано 20 пожеж в екосистемах

З початку поточного року зареєстровано 1296 пожеж у природних екосистемах (у 2020 році - 1207) на загальній площі 2133 га. В переважній більшості, спричинили пожежі - необережне поводження з вогнем та підпали.

Протягом доби, 15 вересня, підпорядковані підрозділи Головного управління ДСНС України у Миколаївській області загасили 20 пожеж сухостою на загальній площі 6,7 га. Горіли суха трава, очерет та сміття на відкритих територіях Баштанського (2 пожежі), Миколаївського (6 пожеж), Вознесенського (5 пожеж), Первомайського (1 пожежа) районах області та 6 пожеж у м. Миколаєві.

На всі випадки забезпечено оперативне реагування чергових караулів державних пожежно-рятувальних частин. Загалом працювало 19 одиниць техніки та 57 осіб ДСНС.

Також, на території Миколаївської області, у поточному році у лісових урочищах зареєстровано 20 пожеж хвойного настилу на загальній площі 7 га.

Так, 15 вересня, виникла пожежа хвойного настилу у Прибузькому лісництві Бузької територіальної громади Вознесенського району на площі 0,28 га. Від масштабного лиха хвойні насадження врятувало оперативне реагування вогнеборців 12 ДПРЧ 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Миколаївській області та лісників державного підприємства “Вознесенське лісове господарство.

Шановні мешканці та гості нашого краю! Перш ніж кинути на землю недопалок, завчасно подумайте до яких наслідків це може призвести. Навіть незначна іскра, за лічені хвилини, перетворить пожежу у масштабну, подолати яку під силу лише із застосуванням професійної техніки. Тому, щоб зменшити виникнення пожеж в екосистемі потрібно дотримуватися елементарних правил.

Якщо ви помітили займання на відкритих територіях — сповістіть про це Службу порятунку за номером 101.

ГУ ДСНС України у Миколаївській області

Фото из архива