МБК «Миколаїв» вдома поступився БК «Будівельник»

Муніципальний баскетбольний клуб "Миколаїв" на власному паркеті поступився київському "Будівельнику" у чемпіонаті Суперліги.

Про це повідомляє Суспільне.

Стартові дві хвилини зустрічі залишилися за гостями – 0:7. Протягом першої чверті "корабели" зуміли скоротити відставання і завершили десятихвилинку з рахунком 22:24 на користь гостей.

У другій половині гри команди на двох здобули лише 33 очки та на велику перерву пішли з рахунком 35:44 на користь "Будівельника".

У третій чверті гості збільшили перевагу у рахунку – 54:77.

У заключній десятихвилинці господарі змогли відіграти шість очок відставання, втім цього не вистачало для перемоги. У підсумку корабели поступилися з рахунком 76:93.

Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст "Будівельника" Джиан Клавелл, який здобув 29 очок та зробив шість підбирань та п`ять результативних передач.

Наступну гру баскетбольний клуб "Миколаїв" зіграє на власному паркеті, у спорткомплексі "Надія", 22 жовтня проти "Дніпра".