Миколаївський військовий госпіталь відзначив 230 років з дня заснування

Миколаївський військовий госпіталь відзначив річницю з дня заснування - йому виповнилось 230 років. Урочистості з цієї нагоди відбулись 3 грудня у художньому академічному російському драматичному театрі.

Теплі слова подяки військовим медикам за їх працю сказали зі сцени голова обласної ради Ганна Замазєєва, заступник голови облдержадміністрації Юрій Гранатуров, віцемер Юрій Степанець, депутат міської ради Олександр Розумний, представники духовенства.

Юрій Степанець зазначив: пишається тим, що у місті є такий спеціалізований медичний заклад. Віцемер розповів, що свого часу також був пацієнтом госпіталю, де йому надали кваліфіковану допомогу. Людям, які проходять лікування у закладі, побажав міцного здоров'я і швидкого одужання, а медикам злагоди та професійного зростання.

Начальник Миколаївського військового госпіталю Володимир Візняк зазначив, що медичний заклад є найстарішим на Півдні України, майже ровесником Миколаєва і має славну історію. Наразі ж тут рятують життя українських воїнів, які захищають цілісність держави на сході України, ставлять на ноги миколаївських десантників та морпіхів.

Кращих військовослужбовців та працівників госпіталю було нагороджено відзнаками. Завершилось свято урочистим концертом.