Миколаївські спортсмени вибороли дві бронзові медалі на Дефлімпіаді-2021

Незважаючи на те, що Дефлімпіада-2021 добігає кінця і багато медалей вже завойовано, українські спортсмени продовжують боротися у кожному виді спорті за перемогу.

Так, 11 травня, бронзову нагороду бадмінтонного дуету вибороли миколаївська спортсменка Софія Черноморова та її напарниця Богдана Губаньова.

Це перша нагорода у бадмінтоні за всі роки виступу України в Дефлімпійських іграх.

Попри те, що дані змагання розраховані на дорослих, однією із володарок цієї бронзи стала наймолодша спортсменка збірної - 15-річна Софія Черноморова, яка вписала своє ім’я в історію українського спорту. Саме цією медаллю і закінчився виступ нашої збірної з бадмінтону, і ця медаль по праву важить як золота для усіх нас. Тренер Софії - Олександр Кунін.

Також досить вдало виступили спортсмени з греко-римської боротьби, завоювавши 3 високі нагороди та, по суті, завершивши змагання у цьому виді спорту. Так, бронзову медаль завоював миколаївський спортсмен Андрій Косов у ваговій категорії 97кг. Тренер - Костянтин Васильєв.

Для Софії Черноморової та Андрія Косова це перші змагання такого масштабу, проте результати говорять самі за себе.

Загалом національна дефлімпійська збірна команда України на цих змаганнях виборола 110 медалей, з яких - 48 золотих, 30 срібних та 32 бронзові.