Миколаївські спортсмени здобули золоту, срібну та дві бронзові медалі Дефлімпіади

Українська збірна з футболу у фіналі Дефлімпійських ігор перемогла суперників з Франції з рахунком 1:0.

Миколаївщину у складі збірної представляли три спортсмени - Сергій Баєв, Нийє Абдулайє та Сене Рогер Амаду.
Також на Дефлімпійських іграх срібну нагороду для Миколаївщини здобув борець вільного стилю Микита Латюк у ваговій категорію 92 кг. Тренер -  Ігор Снігір.

До того ж, раніше у скарбниці Миколаївської області з’явилися дві потужні бронзові нагороди. Одну виборола Софія Черноморова у змаганнях з бадмінтонного дуету та індивідуальному виступі завоювала п’яте місце. Софія стала наймолодша спортсменкою збірної - 15-річна дівчина грала в парі з досвідченою бадмінтоністкою. Тренер Софії - Олександр Кунін.

Другу бронзову нагороду завоював боєць греко-римського стилю Андрій Косов у ваговій категорія 96 кг. Для Андрія це перші змагання такого масштабу й одразу такий успіх! Тренер - Костянтин Васильєв.

Загалом українська збірна здобула 62 золоті, 38 срібних та 38 бронзових медалей, побивши свій попередній рекорд із кількості нагород та кількості золотих медалей на Дефлімпійських іграх.