В музеї ім. В.В. Верещагіна відбулася «Ніч музеїв»

18 травня в Миколаївському обласному художньому музеї ім. В.В. Верещагіна відбулася «Ніч музеїв». Про це повідомляється на офіційному сайті закладу.

«Ніч» почалася вже о 10 годині ранку з цікавої програми «Незвичайні музеї світу», учасники якої дізналися про музей гірчиці в старовинних баночках з приправою, музей банану та олівця.

У першій половині дня були проведені цікаві і пізнавальні тематичні екскурсії «200 років тріумфу», присвячена 200-річчю від дня народження всесвітньо відомого художника-баталіста І.К. Айвазовського; «Іконопис»; «Життя та творчість В.В. Верещагіна».

Цікавим був майстер-клас по виготовленню чудових композицій з природних матеріалів та  квітів з паперу різного кольору і фактури, проведений Валентиною Петровською.

Спостерігали відвідувачі за процесом виготовлення саморобних ляльок, у виконанні миколаївської майстрині Ірини Цай. 

Друга половина дня почалась зі зворушливої ліричної програми, присвяченої трьом коханням, які були в житті видатного всесвітньо відомого художника-мариніста І.К. Айвазовського

Заключним акордом «Ночі музеїв» став концерт класичної музики у виконанні члена спілки композиторів України, композитора і музикознавця Еліни Образцової.