Працівники Миколаївського хлібзаводу №1 отримали гуманітарну допомогу від міської влади

Працівники Миколаївського хлібзаводу №1 отримали продуктові набори. Саме на цьому підприємстві щодня випікають сотні буханок хліба, який безкоштовно роздають жителям Миколаєва.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

З перших днів широкомасштабної російсько-української війни колектив Миколаївського хлібзаводу працював не покладаючи рук, аби забезпечити миколаївців хлібом. І зараз попри небезпеку обстрілів та запуску ракет чоловіки та жінки виходять на роботу, щоб на прилавках магазинів та супермаркетів завжди були хлібобулочні вироби.

"У перші дні війни працівники були налякані, багато виїхали з міста. Були такі водії, які днями і ночами були на підприємстві, ночували тут. Їздили на Засілля, їх там з автоматами клали на землю", – згадала директорка хлібзаводу Альона Ракова.

Раніше Миколаївський хлібзавод возив свою продукцію на Херсонщину. Тепер через тимчасову окупацію сусідньої області російськими військами робити це неможливо. Та робота на підприємстві кипить – хліб випікають не лише на продаж, а й для безкоштовної видачі соціально незахищеним категоріям населення, які живуть в Миколаєві. Аби підтримати колектив у важкі воєнні часи, міська влада передала гуманітарну допомогу. Пайки сформували з конфіскованих у портах Одеси товарів, які йшли на експорт або транзитом.

"Оскільки пайки складаються з великої групи продуктових товарів, які держава конфіскувала в морських портах Одеси, вони потребують значних зусиль для фасування на набори. Підприємства можуть це зробити. Таким чином ми забезпечуємо працівників якісними продуктами харчування і можемо підтримати тих, хто працює", – сказав перший заступник міського голови Віталій Луков.

Продуктові набори розраховані і на робітників, які працюють на заводі нині, і на членів колективу, які через війну були змушені піти на простій.

"Ми отримали курячі крильця, окороки, маргарин, печиво, цукерки, яблука, сік. Дякую владі міста за те, що допомогли нам в цей важкий час", – розповіла працівниця заводу Марина.

Окрім працівників стратегічних підприємств, невдовзі продуктову гуманітарну допомогу надаватимуть медикам та освітянам.