Засуджено мешканця Южноукраїнська який отруїв алкоголем трьох осіб

За підтримання публічного обвинувачення прокурором Южноукраїнського відділу Вознесенська окружна прокуратура Миколаївської області 19-річного мешканця м. Южноукраїнськ засуджено до 8 років 2 місяців позбавлення волі за збут незаконно виготовлених підакцизних товарів, що становить загрозу для життя і здоров’я людей та призвело до отруєння і смерті осіб (ч. 3 ст. 204 КК України).

Про це повідомляє Миколаївська обласна прокуратура.

У судовому засіданні доведено, що наприкінці 2021 року зловмисник, не являючись суб’єктом підприємницької діяльності та не маючи дозволу (ліцензії) для оптового продажу або роздрібної торгівлі алкогольною продукцією, через мережу «Інтернет» у невстановленого виробника придбав спиртовий концентрат (метанольний розчин).

У період дії заборони на продаж алкогольних напоїв через військовий стан, зазначену продукцію він реалізував мешканцям міста Южноукраїнська.

В результаті злочинних дій зловмисника 8 осіб отримали отруєння метанолом, з яких троє, в тому числі дві 18-річні дівчини, померли наступного дня після вживання «фальсифікату».

Обвинувачений перебуватиме під вартою до вступу вироку у законну силу.