Поліція Миколаївщини документує наслідки обстрілів з боку військ рф

За добу російські окупанти пошкодили 14 об'єктів інфраструктури - поліція фіксує наслідки чергового терору на Миколаївщині.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Миколаївської області.

Сьогодні, 16 серпня, вночі під ворожими атаками з боку військ рф перебували селище Березнегувате та Червона долина Широківської громади. Внаслідок обстрілів агресора руйнацій зазнали приватні житлові будинки. Остаточна інформація щодо пошкоджень та постраждалих уточнюється.

На місцях подій поліцейські збирають докази воєнних злочинів.

Вчора, 15;серпня, під ворожими атаками перебував Миколаїв та населенні пункти Лимани, Широке, Червона долина, Лепетиха, Кавказ, Первомайське, Зайчевське Мішково-Погорілівської, Первомайської, Галицинівської, Широківської та Березнегуватської громад.

Пошкоджено п’ять приватних житлових будинків, складське приміщення, навчальний заклад, адмінбудівлю та інші об'єкти цивільної інфраструктури.

За усіма зібраними матеріалами слідчі розпочали кримінальні провадження за ст. 438 КК України «Порушення законів та звичаїв війни».

Минулої доби оператори служби 102 прийняли 540 повідомлень від громадян. Більшість із них стосувалися воєнних злочинів. Поліцейські опрацювали усі сигнали.

Правоохоронці продовжують забезпечувати правопорядок у місті та області, тримати криміногенну ситуацію під контролем та нести службу на блокпостах спільно з військовими та теробороною.