Військовослужбовці миколаївської 79-ї бригади одружилися на лінії фронту

Військовослужбовці 79 окремої десантно-штурмової бригади Євгенія і Володимир навіки пов’язали свою долю. Зважаючи на військову ситуацію і те, що бригада веде важкі виснажливі бої, стримуючи ворога поблизу Мар’янки, церемонія пройшла дуже скромно – без традиційних рушників, святкового вбрання та гостей.

У визначений час молоді люди прибули до командира бригади, який своїм підписом засвідчив народження нової української сім’ї.

Не обійшлося без маленьких курйозів нашого буремного часу: перед початком церемонії у приміщенні зникло світло. Втім така «дрібничка» не могла зупинити рішучості десантників побратися. Вийшло навіть романтично – молоді люди ставили свої підписі у документі при світлі кишенькових ліхтариків.

За словами нареченого, вони з Євгенією служать в бригаді не один рік, але по справжньому змогли «розгледіти» один одного тільки після того, як стали служити в одному підрозділі.

«Ми переконались, що наші почуття пройшли достатню перевірку часом та війною, відповідно ніякий ворог вже не зможе на них вплинути. Тому вирішили не чекати закінчення бойових дій, а оформити наші стосунки зараз», - поділилися своїми думками щасливі молодята.

Служба зв'язків з громадськістю 79 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України