Для двох миколаївських навчальних закладів передали 605 сучасних планшетів

У п’ятницю, 3 лютого, завдяки міжнародній компанії ASBISc Enterprises учням та вчителям двох закладів Миколаївщини передали 605 Apple iPad.
 
Частину планшетів передали до обласного закладу, іншу – до міського.
 
У межах пілотного проєкту сучасні девайси з повним комплектом навчальних програм, затверджених Міністерством освіти і науки України, розподіляють серед 12 навчальних закладів України.
 
Передали пристрої в заклади начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, народний депутат України Сергій Бабак, голова громадської організації «7Fields» Оксана Волжина та заступник начальника ОВА Олександр Трайтлі.
 
Віталій Кім зазначив, що реалізація такого проєкту у Миколаївській області дозволить учням здобувати сучасну та якісну освіту.
«Радий, що наша область одна з перших долучилася випробовувати технології. Це перша партія планшетів, але якщо все буде добре, то до цього долучимо всю Миколаївщину», – сказав він.
Зі свого боку Сергій Бабак наголосив про важливість розвитку освіти в найбільш постраждалих областях.
«Наша з вами задача допомагати дітям будувати своє майбутнє. Тому соціально-відповідальний бізнес нам в цьому допомагає й підтримує освіту дітей», – додав він.
Також Оксана Волжина розповіла, що кожен планшет забезпечений протиударними склом і чохлом. Це дасть можливість подовжити термін використання гаджетів.
 
Додамо, що реалізація даного проєкту стала можливою завдяки співпраці міжнародної компанії ASBISc Enterprises, Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства освіти і науки України та НГО «7Fields».