У Вознесенському районі чоловік намагався відкупити синів від мобілізації

Одразу після передачі неправомірної винагороди у розмірі 2000 доларів правоохоронці затримали 60-річного чоловіка. Фігурант намагався підкупити керівника відділення обліку та мобілізаційної роботи одного з відділень районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки області.

У такий спосіб чоловік хотів, щоб посадовець сприяв ухиленню від проходження військової служби за мобілізацією його двох синів.

Під час надання посадовцю неправомірної вигоди зловмисника затримали слідчі Вознесенського районного управління поліції разом із оперативниками Управління стратегічних розслідувань Миколаївської області та за процесуального керівництва Вознесенської окружної прокуратури. Грошові кошти правоохоронці вилучили.

60-річного фігуранта слідчі затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

За вказаним фактом слідчі здійснюють досудове розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Нині затриманому слідчі повідомили про підозру.

За надання службовій особі неправомірної вигоди чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області