«Літо 2017»: правоохоронці перевірять дотримання заборони продажу алкогольних напоїв і тютюнових виробів

З метою забезпечення належної охорони публічного порядку в місцях масового відпочинку громадян у період проведення літнього курортного сезону на території області працівниками поліції здійснюватиметься ряд профілактичних заходів. Про це повідомляє відділ ювенальної превенції УПД ГУНП в Миколаївській області.

Це і перевірка діяльності в сфері розваг та громадського харчування стосовно дотримання обмежень перебування у закладах дітей у нічний час та заборони продажу їм алкогольних напоїв і тютюнових виробів, і відповідне реагування у разі виявлення порушень, профілактичні роботи з неповнолітніми, які перебувають на обліках у територіальних органах поліції, виявлення дорослих осіб, які втягують неповнолітніх у злочинну діяльність, пияцтво, заняття жебрацтвом і т.п.
 

Особливої уваги приділено проведенню просвітницької роботи серед населення із питань посилення батьківської уваги до дітей під час перебування їх у місцях відпочинку. А також виявлення та притягнення до відповідальності дорослих, які ухиляються від виконання обов'язків із виховання своїх дітей, передбачених законодавством, удаються до насильства або жорстокого поводження у сім'ях.