Більше мільйона гривень надійшло до держбюджету за адмінпослуги, надані фахівцями в Миколаївській області

З початку року фахівці землевпорядної служби Миколаївської області надали населенню 44 905 адміністративних послуги, повідомляє прес-служба Миколаївскьої ОДА.

На платній основі землевпорядники надали 13 835 адмінпослуг. Інші 31 066 послуги або 69% від загальної кількості – на безоплатній.

За адміністративні послуги, що потребують оплати, землевпорядники Миколаївської області перерахували до бюджету 1 млн. 092 тисячі гривень. Найбільші надходження у розмірі 971 840 грн. отримали за надання витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру. Ще 87 тисяч 232 грн. надійшло за послуги з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру.

Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість – 9 896 запитів – стосувались державної реєстрації земельної ділянки. Інші 3 487 адмінпослуг – запити на отримання довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками, землекористувачами та угіддями. Також землевпорядники виготовили 5 470 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі.