В Миколаєві презентували роман про давньогрецький епос

15 червня в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбулась презентація роману сучасного українського автора Володимира Єрмоленка «Ловець океану». Про це повідомляється на офіційному сайті закладу у Facebook.

Володимир Єрмоленко – філософ, журналіст та письменник. Автор книг «Далекі близькі» (Видавництво Старого Лева, 2015) та «Оповідач і філософ» (Критика, 2011). Доктор політичних студій (Париж), кандидат філософських наук (Київ), викладач Києво-Могилянської академії. Працює в «Інтерньюз-Україна» та на Громадському телебаченні.

Цей філософсько-медитативний роман наближує емоції та роздуми напівбогів та героїв до світосприйняття звичайних людей. Твір ніби занурює читача в атмосферу давньогрецького епосу. Головний герой Одіссей повертається на Батьківщину, але через забуття рідних йому доводиться вирушити у зворотню мандрівку від Ітаки до Трої. На шляху він зустріне вже знайомих персонажів, побуває в різних міфічних локаціях, щоб зрозуміти себе та виправити помилки.

На зустрічі з письменником зацікавлена публіка ставила питання стосовно творчих планів автора, філософії та навіть міжнародної політики.