В Миколаєві обговорили можливості впровадження в області електричних автобусів

У п’ятницю, 16 червня, в облдержадміністрації відбулася зустріч заступника голови Миколаївської ОДА В’ячеслава Боня з делегацією Посольства Республіки Білорусь. Про це повідомляє прес-служба Миколаївської ОДА.

Іноземну сторону представляли Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Білорусь в Україні Ігор Сокол, Генеральний консул Республіки Білорусь в м.Одеса Володимир Чехлов та перший секретар Посольства Республіки Білорусь в Україні Олексій Понкратєнко.

Зі сторони облдержадміністрації присутніми на зустрічі були представники департаменту економічного розвитку та регіональної політики Марина Васильєва та Зульфія Капуста, а також начальник управління культури, національностей та релігій ОДА Михайло Димитров.

«Між нами тісна економічна інтеграція, у нас гарна співпраця в галузі освіти. Ми також тісно співпрацюємо в рамках культурного обміну – тільки цього року вже відбулося декілька культурних подій за участі білоруської діаспори. Ми всіляко підтримуємо ваших земляків», - звернувся Бонь до делегації Посольства Республіки Білорусь.

Учасники зустрічі обговорили новації в транспортній системі Білорусії – появу електричних автобусів, які здійснюють маршрут загальною протяжністю в 16 кілометрів, та можливості впровадження такого виду транспорту в Україні та на Миколаївщині зокрема.

«Якщо в цілому говорити про співпрацю Білорусії та України, то наші країни були, є і, я впевнений, що будуть залишатися стратегічними партерами», - акцентував Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Білорусь в Україні Ігор Сокол.

Окрему увагу присутні звернули на агропромисловий сектор Півдня України та його потенціал для сусідніх країн, а також дорожню інфраструктуру та шляхи її поліпшення на території країни й області, зокрема.