«ДП «Ліси України» розвиває свої потужності», – Антон Табунщик про роботу підприємства

Цими вихідними перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик разом з першим заступником начальника Миколаївської ОВА Георгієм Решетіловим, депутатами облради Аллою Ряжських та Денисом Андрєєвим, начальником Баштанської РВА Владиславом Дмитрівим та представниками відповідних управлінь і підприємства оглянули роботу кількох локацій ДП «Ліси України» та висадили саджанці дубів і хвойних дерев в одному з лісництв Баштанського району.

Ці дерева висаджені в рамках програми Президента «Зелена країна» за сприяння державного підприємства. Також оглянули потужності підприємства, де виготовляють та обробляють насіння для озеленення. Фахівці показали, як працює новітнє обладнання для обробки такого насіння.

«У наших умовах відроджувати озеленення не просто важливо, а життєво необхідно. Окремо вражений новою рекреаційною зоною на території Марʼївського заповідного урочища. Це необхідно для того, щоб відпочивальники не йшли вглиб лісу. А отже – були у безпеці та не залишали сміття. Сучасне місце для якісного сімейного відпочинку», – розповів Антон Табунщик.

Він також додав, що в Миколаївській області така зона вже не перша, і підприємство планує відкриття таких локацій і в інших лісництвах.