У Вознесенській громаді відкрили ще один «Клас безпеки»

Вознесенський ліцей №10 взяв участь у проєкті "Покращення доступу до освіти для дітей та підлітків на доступних територіях Харківської та Миколаївської областей" в результаті чого на базі ліцею було створено "Клас безпеки". Про це повідомляє міська влада Вознесенська.

Відкриття "Класу безпеки" відбулось за участі представників Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, фахівців Вознесенського районного управління ГУ ДСНС України у Миколаївській області та Спеціаліста з безпеки в освітньому середовищі.

Створення та функціонування такого класу сприяє підготовці дітей з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, надання домедичної допомоги, рятування в умовах надзвичайних ситуацій.

До роботи у класі безпеки залучаються спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі, педагогічні працівники, фахівці ДСНС, Нацполіції, медичні працівники, фахівці з мінної безпеки.

Проєкт реалізовано БО Міжнародним благодійним фондом "Руки друзів" разом з БО Фонд громади Вознесенська за підтримки ГО "Істок" в партнерстві з представництвом Міжнародної організації "Plan International". Проєкт профінансовано Міською радою міста Мадрид (Іспанія).