у Миколаєві викрили злочинне угруповання, що збувало незаконно виготовлені цигарки

Семеро миколаївців продавали на території обласного центру нелегально виготовлені тютюнові вироби під виглядом цигарок відомих марок. Нині фігурантам слідчі повідомили про підозру за збут незаконно виготовлених тютюнових виробів вчиненого організованою групою та за фактом придбання, перевезення, зберігання з метою використання при продажу тютюнових виробів підроблених марок акцизного податку. За незаконний бізнес ділкам загрожує до 12 років ув’язнення.

Викрили протиправну діяльність зловмисників слідчі Миколаївського районного управління поліції за оперативного супроводу співробітників регіонального управління СБУ та за процесуального керівництва Окружної прокуратури міста Миколаєва.

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що 41-річний миколаївець організував збут незаконних цигарок, залучивши до протиправної діяльності ще шістьох своїх знайомих віком від 30 до 55 років. Попередньо розподіливши між собою функції, члени угруповання закуповували партії товару у підпільних виробників та продавали його під виглядом відомих марок цигарок оптово-роздрібними партіями через мережу торговельних павільйонів на території обласного центру.

У ході проведення понад 15 санкціонованих обшуків у помешканнях фігурантів та у складських приміщеннях, правоохоронці вилучили понад 5000 пачок незаконно виготовлених тютюнових виробів та з підробленими акцизними марками.