На Миколаївщині знову вирує масштабна пожежа — вогонь підступає до дачних будинків

Вдень 10 липня на Миколаївщині на території садового товариства Земляне у с. Зайчевське Мішково-Погорілівської громади загорівся сухостій. Вогонь почав швидко “підступати” до дачних будинків.

Про це повідомляє ГУ ДСНС області.

На місце направлено вогнеборців міських підрозділів ДСНС та техніку для підвозу води. Через неймовірну спеку та захаращеність сухостоєм гасити пожежу вкрай важко. Рятувальники вживають заходи з недопущення перекидання полум'я на дачі, моніторинг обстановки з повітря здійснюють за допомогою БпЛА.

Від ДСНС на місці працює понад 40 вогнеборців, 7 одиниць техніки.

UPD: о 13:30 пожежу сухої трави загальною площею 40 га локалізовано, 14:20 - ліквідовано на території садового товариства “Земляне” у с. Зайчевське Мішково-Погорілівської територіальної громади Миколаївського району.

За допомогою шанцевих інструментів, мотопомп, подачі водяних стволів пожежу приборкували 68 осіб, 10 одиниць пожежної та спеціальної техніки ДСНС, допомагало місцеве населення. Вогнеборцям доводилось майже “ловити” полум’я на територіях приватних домоволодінь, в прямому сенсі відбиваючи його він стін будівель. 1 дачний будинок та 3 господарчі будівлі все ж таки охопило вогнем. Моніторинг обстановки з повітря здійснювався за допомогою БпЛА.

Причина наразі встановлюється.