14 Апр, 14:37
Ювенальні поліцейські спільно з фахівцями благодійного фонду «Дотик серця» провели профілактичний урок для вихованців Киселівського ліцею Первомайської селищної громади. Тема зустрічі – не допустити втягнення підлітків до вчинення злочинів.
Правоохоронці розповіли ліцеїстам, яким чином представники ворожих спецслужб вербують неповнолітніх у терористичну діяльність. Також ознайомили з типовими ознаками маніпуляцій, як діяти в підозрілих ситуаціях. Особливу увагу приділили безпеці під час спілкування в соцмережах та месенджерах.
Інспектори ювенальної превенції Миколаївського райуправління поліції закликали підлітків бути обачними, не піддаватися на провокації та пам’ятати, що діючим законодавством передбачена відповідальність за участь та вчинення злочинів проти держави.
Окремо поліцейські зауважили, що в будь-яких підозрілих ситуаціях слід завжди звертатися за допомогою до батьків, вчителів та поліцейських.