Всі сторони повинні виконувати свої зобов’язання: в ОДА опрацьовують питання закупки та використання ГВК

5 та 6 серпня в рамках робочої поїздки регіонами України до Миколаївської області завітав перший заступник Голови Укртрансбезпеки України В’ячеслав Дідківський. Так, у неділю, 6 серпня Вячеслав Дідківський зустрівся з першим заступником голови Миколаївської ОДА В’ячеславом Бонем та з першим заступником голови обласної ради Іваном Кухтою.  В рамках робочої зустрічі керівництво області проінформували про короткострокові та довгострокові плани роботи Укртрансбезпеки. Про це повідомили в ОДА.

У коментарі на своїй сторінці facebook В’ячеслав Бонь зазначив, що наразі Уктрансбезпекою доопрацьовується законопроект, згідно якого за перевищення допустимої ваги транспортного засобу відповідальність будуть нести як перевізники, так, і відправники та отримувачі вантажу.  Подібні законопроекти вже виносились на розгляд Верховної Ради, але не знайшли відповідної підтримки народних депутатів та не були проголосовані.

Перший заступник очільника області закликав миколаївських народних депутатів підтримати цей законопроект та надати інструмент для ефективного вагового контролю на дорогах України і, зокрема, Миколаївської області.

Зазначимо, що за ініціативи голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка на розгляд 14-позачергової сесії було винесено проекти рішень щодо змін до обласного бюджету та Програми розвитку автомобільних доріг загального користування Миколаївської області на 2016-2018 роки стосовно виділення коштів на закупку габаритно-вагових комплексів. Відповідні проекти рішень були підтримані та проголосовані депутатами обласної ради.

Вже у понеділок в облдержадміністрації відбудеться нарада за участі депутатів обласної ради, представників Укртрансбезпеки, Служби автодоріг України в Миколаївській області та облавтодору, на якій буде опрацьовано питання закупки та використання ГВК.

«Для нас дуже важливо було почути, що для роботи на цих ГВК Укртрансбезпекою буде забезпечено відповідну кількість їх працівників. Перший заступник Голови Укртрансбезпеки України В’ячеслав Дідківський під час брифінгу публічно це підтвердив. Тепер всі сторони просто повинні виконувати взяті на себе зобов’язання. Облдержадміністрація та обласна рада свої зобов’язання виконують та будуть виконувати, тому що будівництво та збереження доріг є однім з найважливіших питань для мешканців Миколаївщини», - наголосив В’ячеслав Бонь.