Передані Варшавою автобуси вже їдуть до Миколаєва: Львів допоміг з паливом

Передані Варшавою автобуси вже їдуть до Миколаєва: Львів допоміг з паливом

Вчора, 12 травня, на кордоні України та Польщі відбулась процедура передачі 5 пасажирських автобусів, які Варшава разом з гуманітарною допомогою передала Миколаєву. Наразі автобуси вже відправились зі Львова до Миколаєва.

Про це СВІДОК.info повідомив перший заступник міського голови Миколаєва Віталій Луков.

«Вчора автобуси доволі швидко перетнули кордон, дякуючи Олександру Федоровичу (Сєнкевичу - прим.). Завдяки йому вдалось на кордоні автобуси поставити як приорітетний транспорт. Тому ми дуже швидко дістались до Львова», — коментує Віталій Луков.

За його словами, завдячуючи дружнім стосункам Миколаєва та Львова, та за підтримки мера Андрія Садового, автобуси були повністю заправлені паливом і вже сьогодні відправились до Миколаєва.

«Перший тест у 70 кілометрів до Львова автобуси пройшли добре. Зараз головний тест у 800 км до Миколаєва. Автобуси дуже зручні і комфортні. Водії нашого «Миколаївпастрансу», які доставляють їх до Миколаєва, задоволені. Їм велика подяка за ці три доби виснажливої роботи. Хлопці чудово виконують свою роботу», - розповідає перший заступник мера.

Нагадаємо, що п'ять низькопідлогових автобусів Міського автобусного заводу – це подарунок Варшави мешканцям Миколаєва. Передані автомобілі – повністю справні, 2007 року випуску. Автобуси мають міцну конструкцію та будуть служити пасажирам довгі роки. На борту п'яти автобусів «Соляріс», які водії доставлять в Україну, є комплекти необхідних запчастин, а також кілька тонн гуманітарної допомоги.