«Це наш фронт»: у Миколаєві «ЕЛУ автодоріг» продовжує ліквідовувати наслідки бомбардувань міста

«Це наш фронт»: у Миколаєві «ЕЛУ автодоріг» продовжує ліквідовувати наслідки бомбардувань міста

Комунальне підприємство «ЕЛУ автодоріг» після кожного бомбардування Миколаєва окупантами бере участь у наведенні ладу на дорогах міста. Зокрема в сьогодні бригади підприємства провели асфальтування вул. 68 Десантників після влучання ворожої ракети.

Про це СВІДОК.info повідомив в.о. головного інженера підприємства Денис Барашковський.

«Після кожного бомбардування міста російськими загарбниками на дорогах залишаються залишки ракет. Частина ракета буквально встромлені у дороги міста. Наприклад сьогодні після робіт піротехніків ДСНС  та розмінування однієї з таких ракет та її прибирання, приступили до роботи і ми», - пояснив він.

Фактично, працівники «ЕЛУ» підготували місце для подальшого асфальтування та відновлення дорожнього покриття.

«Вже сьогодні на місці ракети нова свіженька латка та вже нічого не нагадує про бомбардування. Комунальний батальйон робить все під час війни, щоб люди не відчувати великі труднощі. Всі ми робимо так, щоб наслідки бомбардувань були ліквідовані як найшвидше. Ми робимо все, щоб у місті було чисто та все працювало. Це наш фронт», - резюмував він.

Нагадаємо, що раніше робітники «ЕЛУ» продовжили прибирання вулиці Космонавтів, яка відносно недавно зазнала ворожого удару.

Варто підкреслити, що окупанти нанесли значного збитку дорожній інфраструктурі міста – сума збитків підприємства, на балансі якого знаходиться більшість доріг міста, вже сягає понад 100 млн. грн.