«Били струмом, морили голодом», — звільнений морський піхотинець з «Азовсталі» розповів про полон

«Били струмом, морили голодом», — звільнений морський піхотинець з «Азовсталі» розповів про полон

Захисник Маріуполя, що перебував на «Азовсталі», миколаївець Артем Дибленко повернувся з російського полону. Він розповів про те, що йому довелося там пережити.

«Я повернувся. Якщо ад існує, то я побував в ньому двічі. Спочатку Маріполь та «Азовсталь», які російські п*дараси буквально рівняли будинок за будинком, будівля за будівлею. Потім російське СІЗО, де російські п*дараси намагалися вже «зруйнувати» мене та сотні моїх побратимів. Били чим тільки можна – руками, ногами, палками, – били струмом, морили голодом. Чотири місяці, день в день. Я не буду розказувати в деталях, як проходив мій день. Повірте, це був ад. Але я вистояв. Мої побратими вистояли. Хоча когось вже нема в живих…».

Артем додав, що зараз хоче відновити свою амуніцію, яку йому довелось спалити, щоб вона не дісталась ворогу. Тому всі охочі можуть йому в цьому допомогти.

«Навіщо я це пишу, навіщо публікую своє фото? Не для того, щоб викликати у вас жаль чи співчуття. А для того, щоб ви розуміли, що «там» відбувається. Хоча, впевнений, ви все і без мене знаєте.

P.S. Ви запитуєте мене, чим мені допомогти. Нижче публікую картки. Допомогу можете надсилати туди. Я залишив в «Азовсталі» всю свою амуніцію, з якою пройшов Донецький аеропорт. Ну як залишив, спалив, щоб п*дарам не дісталась. Ну і щоб скоріше повернутися в стрій. Війна ж завтра не закінчиться, та ще й на росії нових «вояк» мобілізують».

Приват

4731 2196 0039 7024

Моно

5375 4141 1309 2430